loading

Warszawa. Z dniem dzisiejszym Adam Męciński obejmuje stanowisko dyrektora marki Opel w Polsce. Na nowym stanowisku będzie on odpowiedzialny za całość działań marki Opel na polskim rynku, podlegając bezpośrednio Roberto Matteucciemu, dyrektorowi generalnemu marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Free2Move w Polsce.

Adam Męciński jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Koźmińskiego w Warszawie. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Karierę zawodową rozpoczął w dziale Sprzedaży i Logistyki firmy Mitsubishi Motors Polska. Następnie w trakcie swojej kariery w tej firmie zajmował różne stanowiska kierownicze związane ze sprzedażą i marketingiem. Od maja 2015 roku do stycznia 2020 roku pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i członka Komitetu Doradczego Zarządu. Następnie jako pierwszy nie Japończyk został powołany na stanowisko dyrektora generalnego Mitsubishi Motors w Polsce.

„Nowe ekscytujące premiery w 2021 roku, takie jak nowa Mokka i następna generacja Astry. Ofensywa elektryczna w pełnym rozkwicie. Już oferowane bestsellerowe i nagradzane modele, takie jak Corsa-e (AUTOBEST „Best Buy Car of Europe 2020”, „Złota Kierownica 2020”) i nowy Vivaro-e (IVOTY – Międzynarodowy Van Roku 2021). Opel posiada wszystkie składniki niezbędne do osiągnięcia sukcesu i ma dobrą pozycję do przeprowadzenia ofensywy rynkowej. Cieszę się na współpracę z Adamem. Jestem przekonany, że dzięki jego doświadczeniu będziemy w stanie w pełni wykorzystać potencjał Opla na polskim rynku”.

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Do góry