loading

FINANSOWANIE

FINANSOWANIE KREDYT / LEASING - GETIN BANK

GETIN BANK

Wszystkie formalności załatwiasz u nas na miejscu.

Możesz wybrać dowolne wyposażenie, a jego koszt dodać do kredytu.

Okres kredytowania i rata miesięczna dostosowane są do Twoich wymagań.

Spłacasz kredyt w równych miesięcznych ratach. wystarczy że:

osoba fizyczna przedłoży nam tylko 2 dokumenty tożsamości (w tym dowód osobisty),

osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą przedłoży ponadto aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej oraz NIP i REGON.

w szczególnych przypadkach dodatkowo poprosimy o następujące dokumenty: osoba fizyczna - zaświadczenie o okresie zatrudnienia i wysokości średnich zarobków netto za ostatnie 3 miesiące, lub wpływy wynagrodzenia na konto osobiste,

osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą - zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodzie za ostatnie 3 miesiące,

emeryt lub rencista - ostatni lub przedostatni odcinek emerytury (renty), a renciści ponadto kopię decyzji o przyznaniu świadczenia emerytalno-rentowego (oryginał do wglądu),

osoba prowadząca gospodarstwo rolne - zaświadczenie z Urzędu Gminy o posiadaniu gospodarstwa i wysokości dochodów.

 

W przypadku Getin Leasingu - wystarczą nam tylko dokumenty tożsamości (dowód osobisty), działamy głównie na procedurze uproszczonej.

 

Ofertę kredytu i leasingu przedstawi specjalista w salonie.

 


 

FINANSOWANIE LEASING / WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - FUTURAPRIME

FUTURAPRIME

Futura Leasing S.A. powstała w październiku 1995r. w Gdańsku, a specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 t.

W 2002 roku Futura Leasing odnotowała 5% udziału w rynku leasingu samochodów osobowych, natomiast w 2003 roku już 7%. Firma zajmuje także 3 pozycję w segmencie leasingu samochodów do 3,5 t i posiada 10% udziału w tym rynku.

Futura finansuje zarówno samochody nowe, jak i używane. Jako jedna z nielicznych na rynku finalizuje umowy już od 10% opłaty wstępnej oraz oferuje konkurencyjny czas uzyskania finansowania - 24 godziny. Jest to możliwe dzięki uproszczonej procedurze, szerokiej ofercie oraz fachowej obsłudze Klienta.

 


 

FINANSOWANIE KREDYT - SANTANDER CONSUMER BANK

SANTANDER CONSUMER BANK

Santander Consumer Bank specjalizuje się w kredytach samochodowych i jest liderem na rynku kredytowania nowych pojazdów. Kredyt samochodowy banku został nagrodzony w 2009r. Orderem Finansowym Home&Market.

Santander Consumer Bank S.A. należy do Grupy Santander, największej grupy finansowej w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Z końcem 2008 roku Santander był największym bankim w strefie euro według kapitalizacji rynkowej i trzecim na świecie pod względem zysku.

Grupa Santander to ponad 150 lat tradycji i obecność na 5 kontynentach. Santander Consumer Bank w Polsce korzysta z doświadczenia bankowego firmy mającej poparte sukcesami doświadczenie w branży finansowej.

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry